Samochody dostawcze

 

CLIO SOCIETE

CLIO SOCIETE posiada liczne atuty, które uwiodą profesjonalistów: zdecydowaną osobowość i dynamiczny design, funkcjonalność 5-drzwiowego nadwozia, wysoki komfort wyposażenia seryjnego, ekonomiczne silniki oraz poziom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Bogate wyposażenie seryjne wzmocnione atrakcyjnym wyposażeniem dostępnym opcjonalnie sprawia, że samochód jest niezwykle komfortowy i bezpieczny. Dzięki tym zaletom CLIO SOCIETE jest sprawnym i wydajnym miejscem pracy.CLIO SOCIETE posiada liczne atuty, które uwiodą profesjonalistów: zdecydowaną osobowość i dynamiczny design, funkcjonalność 5-drzwiowego nadwozia, wysoki komfort wyposażenia seryjnego, ekonomiczne silniki oraz poziom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Bogate wyposażenie seryjne wzmocnione atrakcyjnym wyposażeniem dostępnym opcjonalnie sprawia, że samochód jest niezwykle komfortowy i bezpieczny. Dzięki tym zaletom CLIO SOCIETE jest sprawnym i wydajnym miejscem pracy.

 

KANGOO EXPRESS

Nowy design KANGO EXPRESS: przód auta zgodny z naszą nową stylistyką dzięki nowemu zderzakowi i reflektorom o zmienionym kształcie.

W kabinie zmieniliśmy deskę rozdzielczą i kształt kierownicy. Nasi designerzy wyróżnili wersję elektryczną odmiennym wyglądem: logo o niebieskim odcieniu, niebieskie, chromowane listwy, oraz czarne wnętrza kloszy reflektorów - wszystko to montowane w standardzie

 

 

KANGOO Z.E.

Nowy design KANGOO Z.E. : przód auta zgodny z nową stylistyką marki Renault dzięki nowemu zderzakowi i reflektorom o zmienionym kształcie. Umieszczone na zderzaku, powiększone logo w pomysłowy sposób kryje pokrywę gniazda ładowania. Kolejnymi elementami wyróżniającymi wersji elektrycznej KANGOO w porównaniu do wersji spalinowych są montowane w standardzie reflektory z czarnymi kloszami oraz chromowane logo i listwy ozdobne w niebieskawym kolorze.

Nowe KANGOO Z.E. wyróżnia się z tłumu, idealnie oddając troskę firm o środowisko naturalne. Zmiany stylistyczne obejmują również wnętrze pojazdu, w którym pojawia się nowa deska rozdzielcza, posiadająca tak jak poprzednio centralnie umieszczony schowek oraz nowa kierownica o wyraźnie wyższym poziomie jakości.

 

TRAFIC

Całkowicie Nowe Renault TRAFIC ciężarowe jest dostępne w dwóch długościach, dwóch wysokościach, dwóch  poziomach ładowności i dwóch poziomach wyposażenia. 

Bogactwo dostępnych wersji wzmacnia dodatkowo lista wyposażenia dostępnego seryjnie bądź opcjonalnie. Ułatwia ona przewóz towarów przez firmy z każdej branży, a obejmuje przegrody, drzwi boczne i tylne oraz przeszklenia, punkty mocowania, zabazpieczenia strefy ładunkowej.

 

MASTER

Nowy MASTER z zewnątrz zwraca uwagę nową maską oraz osłoną chłodnicy, dostosowanymi do stylistyki marki i odzwierciedlającymi jego skuteczność.
Wewnątrz zaś kryją się niezawodne silniki oparte o najnowsze technologie.
Pełna, kompletna gama Nowego MASTERA zawiera fabryczne furgony, furgony brygadowe 6-osobowe, podwozia, podwozia z podwójną kabiną, platformy, kontenery oraz wywrotki. Dodatkowo - każdy samochód można podddać zabudowie ...
© Renault 2015