Nowe CLIO na Olsztyn Green Festival

Nowe Renault CLIO

 

Tak samo jak my nie możecie się już doczekać najważniejszej premiery w tym roku? No to mamy dla Was dobrą wiadomość. 15 sierpnia na pokazie specjalnym podczas Olsztyn Green Festival będzie możliwość zobaczyć na żywo nową odsłonę jednego z najlepiej sprzedających się modeli Renault - CLIO.

Jakie jest Nowe CLIO?

Po pierwsze: Uwiedzie Cię wyglądem
Nowe CLIO to nowoczesny, zniewalający i natychmiast rozpoznawalny wygląd. Jego zmysłowe linie, dynamiczna sylwetka i nowa linia świateł Full LED sprawiają, że Renault CLIO jest równie eleganckie, co uwodzicielskie.

Po drugie: Oczaruje Cię innowacyjne wnętrze
Wnętrze Nowego CLIO to przede wszystkim innowacyjny High-Tech cockpit, nowe technologie, doskonałe wykończenie i materiały najwyższej jakości. Jak zawsze wyjątkowe, teraz Nowe Clio jeszcze bardziej uwodzi i kusi nowoczesnością!

Po trzecie: Wyzwoli u Ciebie żyłkę sportowca
Nowe Renault CLIO to prawdziwa ikona. Dzięki wersji R.S. Line o sportowej stylistyce wyróżnisz się na drodze i podkreślisz swój styl. R.S. Line to wersja z pazurem, zaprojektowana przez Renault Sport! 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na Newsletter i nie przegap żadnej informacji na temat Nowego CLIO - Newsletter zapis

Nie masz jeszcze biletów na Olsztyn green Festival? - TU KUPISZ

© Renault 2015