10 zalet ASO

Salon Renault Alcar

1) Po pierwsze: szkolenia.
W nowych samochodach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. W Autoryzowanym Serwisie dużą wagę przywiązuje się do wyszkolenia mechaników. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę i pozwala unikać błędów podczas wykonywania napraw.

2) Jakość za uczciwą cenę.
Autoryzowany Serwis nie zawsze będzie najtańszą opcją, ale daje Ci pewność, że podczas naprawy wykorzystane zostaną najwyższej jakości oryginalne części — i to w atrakcyjnych cenach. Dla najpopularniejszych usług dostępne są przejrzyste cenniki. Możesz również skorzystać z planów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalasz przed naprawą, jest ostateczna i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

3) Jesteś na bieżąco.
Producent i Autoryzowany Serwis są ze sobą w stałym kontakcie. Korzystając z Autoryzowanego Serwisu, masz więc pewność, że jeżeli producent wykryje jakiekolwiek wady w pojeździe, Autoryzowany Serwis poinformuje Cię o tym i bezpłatnie usunie ewentualny problem. Dzięki temu Twój samochód zawsze będzie sprawny i będziesz mógł poruszać się nim bez obaw. W nowszych samochodach stosuje się wiele systemów elektronicznych, których oprogramowanie należy aktualizować. Autoryzowany Serwis ma dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, dzięki czemu Ty możesz bezpiecznie i legalnie zaktualizować system w swoim samochodzie.

4) Grunt to specjalizacja.
Autoryzowany Serwis dysponuje specjalistycznymi, dostosowanymi do konkretnych modeli aut narzędziami dostarczanymi przez producentów. Dzięki nim Autoryzowany Serwis jest w stanie szybko i skutecznie znaleźć usterkę w Twoim samochodzie i usunąć ją.

5) Odpowiedzialna naprawa.
Autoryzowany Serwis używa części i olejów spełniających wymagania producenta. Wykorzystanie niewłaściwych materiałów może mieć poważne konsekwencje, ponieważ negatywnie wpływa na zużycie najważniejszych podzespołów w samochodzie, co może narazić Cię na kosztowne naprawy. Autoryzowany Serwis dysponuje pełną ofertą części zamiennych, ma także możliwość zamówienia potrzebnych części bezpośrednio od producenta. Ogranicza to wszelkie niedogodności i skraca czas naprawy.

6) Naprawa z gwarancją.
Autoryzowany Serwis daje Ci gwarancję na części i wykonane usługi. Dzięki temu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

7) Liczy się Twój czas i wygoda.
Większość Autoryzowanych Serwisów oferuje dodatkowe usługi pozwalające Ci oszczędzić czas, np. transport pojazdu w ramach usługi door-to-door, serwis ekspresowy lub samochód zastępczy. Oczekując na realizację usługi na miejscu, możesz napić się kawy i skorzystać z bezprzewodowego łącza do Internetu (Wi-Fi).

8) Bezpieczeństwo gratis.
Na Twoje życzenie przy okazji wykonywanej usługi Autoryzowany Serwis może sprawdzić również kluczowe elementy samochodu mające wpływ na bezpieczeństwo podróżowania. Mechanicy ocenią np. zużycie klocków hamulcowych i opon i poinformują Cię, jeśli będą one wymagały wymiany. Wszystko po to, abyś wyjeżdżając z Autoryzowanego Serwisu miał pewność, że podróżowanie Twoim samochodem jest całkowicie bezpieczne.

9) Twoje zdanie ma znaczenie.
Autoryzowany Serwis pracuje według rygorystycznych norm dotyczących jakości pracy, szkoleń i obsługi Klienta. Ty jako klient masz możliwość oceny pracy serwisu, a Twoje uwagi są wnikliwie analizowane i stanowią podstawę do udoskonalania pracy systemu.

10) Zysk przy sprzedaży.
W Autoryzowanym Serwisie masz pewność, że książka serwisowa Twojego auta jest uzupełniana starannie i rzetelnie. Dzięki temu sprzedając samochód, będziesz mógł uzyskać za niego wyższą cenę, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że dane zawarte w książce serwisowej są zgodne z prawdą.

© Renault 2015